Sołectwo Grzawa | Oficjalna strona sołectwa

Spotkanie z Mikołajem

* "Spotkanie z Mikołajem"
wpis dodano: 2016.12.08 autor: Małgorzata Olejarczyk

Okres świąteczny to czas radości i wielkich marzeń wszystkich dzieci i dorosłych. Czas uśmiechu, spokoju i pięknych chwil spędzonych wspólnie z bliskimi. Radość sprawia nam pewien „gość” na którego dzieci czekają cały rok.
Święty Mikołaj, bo o nim mowa, lubi odwiedzać dzieci na całym świecie. Tegoroczna aura nie zmyliła Świętego Mikołaja. Pomimo braku białego puchu, pojawił się 6 grudnia w naszym domu socjalnym na specjalne zaproszenie Sołtysa i Rady Sołeckiej w Grzawie. Cały rok czekał na ten dzień, aby wręczyć prezenty dużym i małym. Oczekując upragnionego Gościa dzieci z wielkim zainteresowaniem uczestniczyły w zabawach przygotowanych przez organizatorów. Po zakończonej zabawie dzieci wraz z ks. Proboszczem nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków i oczekiwały Gościa. Gdy się pojawił dzieci były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko św. Mikołaja – troszkę zawstydzone. Mikołaj wręczał 100 dużych paczek, a w nich same smakołyki!
Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Nasz Gość nie zapomniał również o Seniorach naszej małej miejscowości. Dla nich również przygotował upominki, które przekazał przez ręce rady sołeckiej dla 31 osób.
Serdeczne podziękowania należą się organizatorom tego wspaniałego przedsięwzięcia tj. Radzie Sołeckiej w Grzawie, Księdzu Proboszczowi Jackowi Jadasz, animatorką prowadzącym spotkanie, Bankowi Spółdzielczemu w Miedźnej za wsparcie i podarowanie wspaniałej choinki, firmie Miconet oraz osobom prywatnym, które wsparły tą akcję.

Dziękujemy :-)

Galeria zdjęć:
Spotkanie z Mikołajem 2016 * * *   Spotkanie z Mikołajem 2016 * * *   Spotkanie z Mikołajem 2016 * * *   Spotkanie z Mikołajem 2016 * * *   Spotkanie z Mikołajem 2016 * * *   Spotkanie z Mikołajem 2016 * * *   Spotkanie z Mikołajem 2016 * * *    więcej ........
Foto: Dawid Olejarczyk

źródło strony: Grzawa.eu  Składamy serdeczne podziekowania:

           

za wsparcie i pomoc w organizacji "Spotkania z Mikołajem".Mikołaj 2015........
Mikołaj 2014........