Mikołaj 2014

*"Spotkanie z Mikołajem"


wpis dodano: 2014.12.07 autor: Meggy

Mikołaj to szczególny dzień, na który dzieci na całym świecie czekają z utęsknieniem. Dla wielu z Nas jest to sygnał, że Święta Bożego Narodzenia są tuż, tuż.
7 grudnia o godz. 15.00 w sali Domu Socjalnego w Grzawie odbyło się spotkanie dzieci z Mikołajem. Organizatorami spotkania był
Sołtys oraz Rada Sołecka w Grzawie. W spotkaniu uczestniczyły dzieci z Grzawy od najmłodszych do młodzieży gimnazjalnej. Otwarcia tego sympatycznego spotkania ze św.Mikołajem oraz przywitania wszystkich dzieci wraz z rodzicami dokonał Sołtys Grzawy Marcin Sosna, życząc dzieciom miłej zabawy. W oczekiwaniu na przybycie św. Mikołaja dzieci brały udział w licznych zabawach i konkursach, które prowadzili: Elf - DJ'Olek .
W tym samym czasie rodzice i opiekunowie mogli miło spędzić czas przy kawie i ciasteczkach. Najwięcej radości sprawiło dzieciom przybycie Świętego Mikołaja w towarzystwie Aniołka i Mikołajki.
Łącznie Mikołaj rozdał 90 paczek. Na zakończenie spotkania Mikołaj obdarował paczką wieloletniego organizatora tej imprezy naszą emerytowaną była Panią Sołtys Marię Mika.
Dziękujemy organizatorom oraz sponsorom i wszystkim zaangażowanym za tak wspaniałą zabawę i miłe spotkanie :)

liczba odwiedzin:

Darmowy licznik odwiedzin

źródło strony: mikolaj.Grzawa.eu


Galeria zdjęć:
wiecej .....

Partnerzy, sponsorzy imprezy:

Biesiada Grzawa         Mikołaj 2014         Mikołaj 2014- DJ'Olek         ParafiaGrzawa.pl                 

Firma Handlowo-Usługowa "Magazyn Towarów Masowych " - Gretka Barbara
        
Wioski w internecie - strony internetowe wiosek - Grzawa
 
Wysuwany Like Box - www.blog.klocus.pl
facebook