Sołectwo Grzawa | Oficjalna strona sołectwa

Spotkanie z Mikołajem 2015

wpis dodano 7 grudnia 2015, dodał: admin / autor: MeggyŚwięty Mikołaj lubi co roku odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. Tegoroczna nietypowa aura nie zmyliła Świętego Mikołaja. Pomimo braku białego puchu, nasz gość z workiem pełnym prezentów pojawił się 6 grudnia w Domu Socjalnym w Grzawie na specjalne zaproszenie Rady Sołeckiej. Cały rok czekał na ten dzień, aby wręczyć prezenty 92 dzieciom i młodzieży z Grzawy.
Oczekując upragnionego Gościa dzieci z wielkim zainteresowaniem wysłuchały paru słów wstępu przekazanych przez naszego sołtysa Marcina Sosnę. Później wszystkie dzieci aktywnie uczestniczyły w zabawach i tańcach przygotowanych przez naszego niestrudzonego Elfa Dj. Olka oraz Jego Śnieżynki. Rodzice w tym czasie mogli delektować się kawą. W przerwach pomiędzy tańcami dzieci nawoływały św. Mikołaja, który w końcu je usłyszał i zawitał na naszą salę.
Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców. Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim dzieciom osobiście wręczał duże paczki, a w nich – dla każdego coś dobrego! Oczekiwana cały rok wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym milusińskim wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich dzieci i z utęsknieniem będziemy czekać na kolejną jego Wizytę.
Mikołaj pomyślał nie tylko o najmłodszych ale również o starszych. Poprzez ręce Rady Sołeckiej w Grzawie podarował 25 paczek seniorom naszej wioski aby również na ich twarzach pojawił się uśmiech.
Serdeczne podziękowania dla osób które włączyły sie w organizację tego spotkania. Wyrazy wdzięczności składamy również dla Urzędu Gminy Miedźna, Dj. Olkowi oraz Śnieżynkom.
Liczymy na Was za rok :)

Rada Sołecka w Grzawie

Galeria zdjęć

autor: Dawid Olejarczyk, dodano: 2015.12.07
fot. Dawid Olejarczyk

więcej..................


Podziękowania:

      

Spotkanie z Mikołajem 2014.......


Komentarze:

Dodaj komentarz:

Twój Nick:

Twój Komentarz:


Poleć naszą stronęWioski w internecie - strony internetowe wiosek - Grzawa
 
Wysuwany Like Box - www.blog.klocus.pl
facebook