Aktualności

Temat: Szpital w Pszczynie dostał kontrakt na leczenie!
wpis dodano: 2018-07-30, admin, żródło strony: Pless.pl

Szpital w Pszczynie otrzymał kontrakt od Narodowego Funduszu Zdrowia w Katowicach! - Dostaliśmy kontrakt na wszystkie oddziały, które w ramach hospitalizacji funkcjonowały - ogłosił dr. n med. Marcin Leśniewski, który będzie dyrektorem placówki.

Centrum Przedsiębiorczości w Woli, które złożyło swoją ofertę w rokowaniach, otrzymało kontrakt na następujące oddziały:
* Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii * Izba Przyjęć z Ambolutorium Uraowo-Ortopedycznym * Oddział Chorób Wewnętrznych * Oddział Geriatryczny * Oddział Chirurgii Ogólnej i Laparoskopowej * Oddział Ginekologiczno-Położniczy * Oddział Neurologiczny * Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej * Oddział Neonatologiczny

O godzinie 17.30 pod szpitalem z dziennikarzami spotkali się starosta Paweł Sadza i dr n. med. Marcin Leśniewski, który będzie dyrektorem placówki.
- Mamy szpital! Od 1 sierpnia rusza pełną parą! - obwieścił starosta, podkreślając wysiłek wielu osób, które w ostatnich tygodniach pracowały w budynku oraz poza nim w celu uruchomienia placówki. - Najpiękniejszym słowem, które dziś może paść jest "dziękuje" - zwrócił się do zebranej grupy osób.
- Dziś to inny szpital niż ten, który mieliście państwo okazję widzieć kilka miesięcy temu. My dalej wierzymy, że ten szpital będzie lepszy i będzie wzorem dla innych szpitali - podkreślił.
- Dostaliśmy kontrakt na wszystkie oddziały, które w ramach hospitalizacji funkcjonowały - ogłosił towarzyszący staroście Marcin Leśniewski i wymienił kolejne oddziały. - Uznajemy za wielki sukces, gigantycznej ilości ludzi, to że możemy my, medycy naszymi pacjentami zajmować na tych najlepiej jak tylko może być działających oddziałach.
Również dla niego poniedziałkowy briefing był okazją do podziękowań tym, którzy w ostatnich tygodniach przyczynili się do przygotowania placówki do rokowań i wznowienia działania. - Chciałbym podziękować, moim współpracownikom, medykom, którzy się niebywale zaangażowali wraz ze swoimi rodzinami, przyjaciółmi. Chciałbym podziękować wszystkim urzędnikom, nie sądziłem, że to może być tak owocna, tak niezwykle skuteczna praca - powiedział nowy dyrektor.
Marcin Leśniewski zapowiedział również, że prowadzony przez niego szpital będzie - poza udzielaniem pomocy - równocześnie szerzył oświatę zdrowotną.

wróć............

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Twój Nick:

Twój Komentarz:


Ostatnio dodane:

Wiadomości Grzawa
* Dostawca internetu szykuje prezenty
data wpis: 2018-11-19 , dodał: admin - admin (at) grzawa.eu
* Trwa termomodernizacja budynku Ośrodka Zdrowia w Grzawie
data wpis: 2018-11-16 , dodał: admin - admin (at) grzawa.eu
* Postanowienie Komisarza Wyborczego w Bielsku-Białej z dnia 9 listopada 2018 r.
data wpis: 2018-11-16 , dodał: admin - admin (at) grzawa.eu
* Zbieramy stare zdjęcia i dokumenty Grzawy.
data wpis: 2018-11-14 , dodał: admin - admin (at) grzawa.eu
* Tworzymy mapę dawnej Grzawy
data wpis: 2018-11-08 , dodał: admin - admin (at) grzawa.euWioski w internecie - strony internetowe wiosek - Grzawa
 
Wysuwany Like Box - www.blog.klocus.pl
facebook