Welderstal Sp. z o.o.                     


Właściciel strony www.Grzawa.eu nie ponosi odpowiedzalności za poniższą treść !!!!


W naszej gminie, w miejscowości Grzawa ma siedzibę firma Welderstal Sp. z o. o. świadcząca usługi spawalnicze oraz ślusarskie.   
Wytwarza wszelkiego rodzaju wyroby ze stali nierdzewnej, czarnej oraz aluminium.
  
Jednakże wiodącą działalnością firmy Welderstal jest produkcja armatek śnieżnych, budowa systemów sztucznego naśnieżania oraz serwis ratraków. Jak twierdzą właściciele firmy długie obserwacje i próby pozwoliły firmie opracować odpowiednią technologię wytwarzania śniegu w skrajnych warunkach atmosferycznych pozwalającym naśnieżać. Zdaniem jednego z pracowników firmy, aby wywarzać i udoskonalać takie urządzenia potrzebna jest nie tylko wiedza ale i zaangażowanie oraz pasja do śniegu. To bardzo nietypowe i ciekawe zagadnienie z którym spotyka się załoga firmy. Klimat jaki aktualnie panuje w naszych górach i nie tylko zmusza nas do ciągłych modyfikacji, ulepszeń i zmian konstrukcyjnych naszych urządzeń. Dzięki tym urządzeniom możemy zaspokoić potrzeby fanatyków białego szaleństwa dając im możliwość szusowania po polskich trasach narciarskich bez naturalnego śniegu którego jest ostatnimi latami jak na lekarstwo. Nasze armatki potrafią już śnieżyć przy -2oC.
Mamy nadzieję, że niebawem uda nam się zdobyć rynek i będziecie mogli korzystać z białego szaleństwa dzięki naszym armatkom śnieżnym.

zespół Welderstal Sp. z o.o.
Kontakt:
WELDERSTAL sp. z o.o.
ul. Wiejska 66A,
43-227 Grzawa
Telefon: +48 721-340-024, +48 510-073-026
Email: biuro@welderstal.com.pl
KRS: 0000571402
REGON: 362235300
NIP: 6381812889
www.welderstal.com.plreklama; sołectwo Grzawa; wlederstal grzawa, armatki śnieżne

Wioski w internecie - strony internetowe wiosek - Grzawa

 
Wysuwany Like Box - www.blog.klocus.pl
facebook