Aktualności

Temat: Zaproszenie Wójta Gminy Miedźna – otwarte konsultacje społeczne dotyczące sporządzenia Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego.
wpis dodano: 2020-09-21, admin, żródło strony: Grzawa.eu

Zapraszam wszystkim mieszkańców Gminy Miedźna w dniu 7 października 2020r. na otwarte konsultacje społeczne dotyczące sporządzenia Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego.

Debata odbędzie się o godzinie 17.00 w sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego, przy ulicy Korfantego 38 w Gilowicach.

W trakcie dowiedzą się Państwo jak przebiega proces przygotowania takiego dokumentu, jaka była przyczyna rozpoczęcia nad nim prac, jakie są wstępne założenia projektowe oraz jak możecie się Państwo uczestniczyć w procedurze tworzenia Studium.

Państwa głos jest dla nas niezwykle cennym źródłem wiedzy i punktem odniesienia do dalszych prac. To właśnie Państwo najlepiej wiedzą, co można poprawić lub zmienić w przestrzeni Gminy. Dlatego zapraszamy do udziału w otwartej dyskusji każdego, kto chce wypowiedzieć się w sprawie uchwalenia Studium.

Serdecznie zapraszam,
Jan Słoninka Wójt Gminy Miedźna

wróć............

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Twój Nick:

Twój Komentarz:


Ostatnio dodane:

Wiadomości Grzawa
* Awarię urządzenia melioracyjnego można zgłosić za pomocą naszej strony Grzawa.eu
data wpis: 2020-02-21 , dodał: admin - admin (at) grzawa.eu

Poleć naszą stronęWioski w internecie - strony internetowe wiosek - Grzawa
 
Wysuwany Like Box - www.blog.klocus.pl
facebook