Alojzy Wojciech

Kandydat do rady powiatu pszczyńskiego
Okręg nr 2
Lista nr 10
Pozycja nr 2


Mam 65 lat, jestem mieszkańcem sołectwa Grzawa
i pochodzę z rodziny od pokoleń związanej z Ziemią Pszczyńską. Po ukończeniu Akademii Rolniczej w Krakowie i rocznego stażu w USA przejąłem gospodarstwo rolne po rodzicach, które prowadziliśmy wraz z żoną Małgorzatą do osiągnięcia wieku emerytalnego. Obecnie rolnicze tradycje rodzinne z powodzeniem kontynuuje syn Jakub z żoną.

Przez wiele lat angażowałem się w życie społeczne Gminy i Powiatu. W latach 1990-2006 byłem Przewodniczącym Rady Gminy w Miedźnej. W latach 2006-2014 jako członek Rady Powiatu Pszczyńskiego byłem członkiem Zarządu Powiatu i Przewodniczącym Komisji Gospodarki.

Pełniłem wiele funkcji w organach rad nadzorczych SKR i BS Miedźna oraz spółki Silesia-Med. S.A. Obecnie swój wolny czas poświęcam głównie dwójce wnucząt: Natalce i Bartoszkowi.

Interesuje się sportem, historią i polityką gospodarczą. Reprezentując interesy Gminy Miedźna oraz oczekiwania i postulaty jej mieszkańców w Radzie Powiatu Pszczyńskiego zapewniam, że doświadczenia, wiedzy, zaangażowania i uczciwości mi nie zabraknie.

Za każdy oddany na mnie głos SERDECZNIE DZIĘKUJĘ!
Zamieszczone materiały zostały udostępnione przez kandydatów   


Będą reprezentować nasze sołectwo:


Alojzy Wojciech
Rada Powiatu


Adam Wojtala
Rada Gminy
Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów
oraz liczymy na Państwa pomoc.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Twój Nick:

Twój Komentarz:


Poleć naszą stronęWioski w internecie - strony internetowe wiosek - Grzawa